Magdalena Kubová, DiS.

img

Magdalena Kubová, DiS.

dentální hygienistka

Magdalena Kubová

Jmenuji se Magdalena Kubová, rozená Křesalová. Mám vystudovanou dentální hygienu na VOŠ Merhautova v Brně. Během studia jsem se zúčastnila několika stáží v různých klinikách a pod odborným dohledem specialistů se věnovala ošetření pacientů. 

Po úspěšném ukončení studia v roce 2018 se naplno věnuji svému povolání. Za dobu svého působení v oboru jsem spolupracovala s celou řadou vynikajících zubních lékařů a jiných zubních specialistů. Mám zkušenosti s různými typy pacientů. 

Ošetřuji dospělé i děti, pacienty s parodontitidou (lidově parodontózou), pacienty s implantáty i fixními rovnátky. 

Často se setkávám s reakcí pacientů, že dentální hygiena bolí, proto vždy kladu důraz na osobní a citlivý přístup. S oblibou říkám, že na dentální hygienu se chodí odpočívat, nikoliv trpět. 

Chcete odcházet z dentální hygieny s úsměvem? Objednejte si svůj termín  ještě dnes. 🙂

Kvalifikace – Diplomovaná dentální hygienistka, VOŠZ Merhautova Brno

Osvědčení – členkou Asociace dentálních hygienistek ČR

Školení, kurzy – Ultimátní bělení zubů, MUDr. Petr Zvolánek

Guided biofilm therapy (GBT) – nový přístup k profylaxi, Swiss dental academy

Práce ručními nástroji a péče o pacienta v rámci dentální hygieny

Jak Vám pomůžu?

Rozsah péče závisí na věku pacienta, celkovém zdravotním stavu, zdravotním stavu chrupu, případné spolupráci rodičů dětských pacientů. Mezi náplň mé práce jako dentální hygienistky patří vyšetření stavu dásní a zubů, doporučení vhodných dentálních pomůcek a instruktáž techniky čištění zubů. Ve spolupráci se zubním lékařem poskytuji komplexní léčbu parodontitidy (parodontózy).