Jak probíhá dentální hygiena u nás?

Dentální hygiena Židlochovice
06 Lis 2022

Jak probíhá dentální hygiena u nás?

Správná dentální hygiena dutiny ústní je základ zdravých zubů a dásní. V tomto blogu jsme si pro Vás připravili přehled toho nejdůležitějšího, co musíte znát při rezervaci termínu dentální hygieny a dozvíte se také, jak to bude probíhat. 

Ordinace dentální hygieny Židlochovice

Rezervace termínu dentální hygieny 

Termín můžete registrovat online na stránce mkdent.xdent.cz, telefonicky nebo e-mailem. 

Online rezervace termínu dentální hygieny začíná výběrem správné služby. 

Pokud se k nám chystáte poprvé, vyberte z nabídky vstupní vyšetření. Pro naše stálé klienty, kteří dochází pravidelně, je v nabídce kontrolní vyšetření na 45 minut. V případě, že jste u nás nebyly více jak 6 měsíců, zvolte prosím kontrolní návštěvu po více než půl roce, která trvá 60 minut, podle potřeby termín případně zkrátíme. 

Následně vám rezervační formulář nabídne všechny volné termíny. Nyní již stačí zvolit vámi preferovaný den a čas ošetření. 

V posledním kroku bude požádáni o vaše údaje, včetně vaší e-mailové adresy, na kterou vám přijde potvrzení rezervace. 

Pro objednání telefonicky, nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 606 227 092. Pokud Vám zrovna telefon nezvedáme, znamená to, že se nyní věnujeme ošetření. Nebojte, všechny zmeškaná volání evidujeme a jakmile je chvilka času, voláme zpět.

Pokud vám vyhovuje objednání pomocí e-mailu, můžete zaslat vámi preferovaný termín na adresu kubova@mkdent.cz

Na co nezapomenout u návštěvy?

Základem je dostavit se na vyšetření včas. Při zpoždění více než 15 minut, Vám nebudeme moci garantovat ošetření. Prosíme, abyste si na ošetření nosili pomůcky, které používáte k čištění zubů. Pokud si kartáček zapomenete, můžete si jej zakoupit u nás v ordinaci. Pomůcky je potřeba nosit proto, abychom mohli trénovat správnou techniku čištění.

 

Necítím se ve své kůži?

V případě, že se cítíte nachlazení, kašlete, máte rýmu nebo opar, prosíme Vás abyste se přeobjednali, v tomto stavu není možné ošetření provést. Zavolejte nám na číslo 606 227 092, nebo nám napište SMS, popřípadě e-mail.

 

Jak lze u nás platit?

V ordinaci MK Dent se snažíme jít s dobou, proto je u nás můžete platit také platební kartou. Stravenkové a jiné benefitní karty nepřijímáme. V případě, že Vám zaměstnavatel proplácí dentální hygienu, velmi rádi Vám vystavíme fakturu.

Možnosti platby dentální hygieny

Jednosvazkový kartáček, mezizubní kartáček a další.

V ordinaci si můžete zakoupit všechny druhy mezizubních kartáčků, jednosvazkové kartáčky, mezizubní nit nebo klasický zubní kartáček. S výběrem Vám rádi poradíme.